SHARP LIGHT

  • product-single
  • product-single
  • product-single

SHARP-LIGHT

HEPSİ BİR ARADA TEK BİR PLATFORMDA

Her yaştan ve etnik gruptan gelen hastalar güzelliklerini ve görünüşlerini

GÜÇLÜ VE ÇOKLI TEKNOLOJİK ÇÖZÜM;

OmniMax S4, dört adet invaziv olmayan teknolojiyi bir arada sunmaktadır. Tescilli dinamik atış kontrolü TM (DAK) ve Vermaderm, Radyo Frekansı ve Lazer. Tek başına çok maksatlı çözüm teknolojileri sağlayarak, çok çeşşitli endikasyonlarda etkileyici estetik sonuçlar verir.

HASTALARINIZ TEDAVİ BEKLENTİLERİNİN ÖTESİNE GEÇİN

OmniMax S4 1 ile 5 arasındaki tüm cilt tiplerini, bütün vücut bölgelerini, sezon fark etmeksizin tedavi etmenize olanak tanır. Tedavi hızlı ve keyiflidir. Hasta günlük hayatına hemen döner. Teknolojilerin klinik olarak güvenli ve etkin olduğu kanıtlanmıştır ve elde edilen sonuçlar genellikle ilk tedaviden anlaşılır.

ESTETİK ÇALIŞMA ORTAMINIZ İÇİN TASARLANMIŞTIR.

Omnimax S4 yazılımı, klinik protokollerimize dayanan parametreler barındırır ve optimum klinik sonuçlar için ayda 30.000 tedaviye ilişkin birikmiş bilgilerimizi yansıtır (ayrıca manuel ayarlama olanak sunar). Ergonomik olarak tasarlanmış el apartlarının kullanımı kolaydır ve tüm vücut bölgelerine kolay erişim sağlar. DAK ve VermaDerm el aparatları, epidermisi koruyan ve hasta konforunu sağlayan dahili bir safir temas soğutma başlığı ile donatılmıştır. OmniMax S4, tedavilerinize sorunsuz bir şekilde uyum sağlayacak modern tasarıma sahiptir.

OMNIMAX S4

- Lazer Epilasyon
- Sivilce Tedavisi ( ER: YAG 2940 ) Fraksiyonel Lazer
- Pigment Lezyon Tedavisi ( Q-switched ND:YAG) Dövme Silme, Karbon Peeling
- Vasküler Lezyon Tedavisi ( LP ND; YAG 1064 )
- Vücut Şekillendirme ( Bölgesel Zayıflama, Selülit Tedavisi, Cilt Sıkılaşması ) Radyo Frekans
- Cilt Yenileme ( Vermaderm, Radto Frekans, ER: YAG 2940 Fraksiyonel Lazer)

VİDEO

-