Enerjet JVR

  • product-single
  • product-single
  • product-single
  • product-single

Kinetik Lifting

Cerrahi olmayan yüz sıkılaştırması için ideal bir yöntemdir. Güçlü jet enjeksiyon sayesinde ciltte sıkılaşma sağlamaktadır. Estetik tıpta ısı kullanılmadan yüz, boyun ve dekolte sıkılaştırma, kaş kaldırma, akne izleri, keloid ve hipertorfik yara izleri için cerrahi içermeyen Enerjet Teknolojisi cilt yüzeyinde gerginlik, dermal kalınlaşma ve kırışıklıklarda azalma sağlamaktadır.

Enerjet iğnesiz bir şekilde cltte enjeksiyon istemi ile çalışan Jet Volunetik Modelleme (JVR)teknolojisi kullanmaktadır. Enerjet teknolojisi kullanılan içeriğin cilde en iyi şekilde yayılması için hyaluorinik asitin cilde verilmesini sağlar.

Yüksek enerjili jet teknolojisi sayesinde derin volumetrik micro ytravmalar yaratır ve cilt iyileşme süresini tetikler. Bu şekilde dermiste yeni kollajen ve elastin oluşumunu tetikler.

Faydaları Nelerdir?

Yanık oluşturmaz. Isı kaynaklı hasar yaratmaz.
-Anında hacimsel etki sağlar.
-Gözle görünür ve uzun süreli yapısal etki sağlar.
-Minimum sayıda tedavi seansı gerektirir.

EnerJet JVR

EnerJet cihazının kullandığı Jet Volumetric Remodeling (Jetle Hacimsel Biçimlendirme - JVR) teknolojisi, çok geniş bir estetik gösterge yelpazesine hitaben cildin dermal katmanının derinlerine iyileştirici malzemelerin yanal olarak enjekte edilmesine yönelik bir yüksek basınçlı jet teknolojisidir. Tek başına uygulanan bu inovatif, termal olmayan ve cerrahi olmayan çözüm tüm cilt tipleri ve vücudun tüm bölgeleri için uygundur. EnerJet, kinetik yüz gerdirme, yara izi onarımı ve dermal kalınlaştırma işlemleri için idealdir. EnerJet çözümlerinin üstün, anında ve uzun süreli klinik sonuçlar verdiği kanıtlanmıştır.

EnerJet JVR

EnerjetTM, özellikle dudak çevresi, alın ve yanak, boyun, yüz, dekolte ve eller gibi cildin en hassas ve ince olduğu noktalarda kolajen üretimini artırır, cildi sıkılaştırır ve cilt kalınlığını önemli ölçüde artırır. Bu güvenli, invaziv olmayan, uygulaması kolay teknoloji, yapısal faydaları ve uzun süreli etkisi ile cilde hemen çok daha düzgün ve pürüzsüz, suya doymuş ve daha genç bir görünüm kazandırır.

Uygulamaları Nelerdir?

- Dekolte ve El Üstü
- Skar Tedavisi
- Cilt Sıkılaştırma
- Çatlak Tedavisi
- Akne Skarı Tedavisi
- Boyun Kırışıklıkları